Nederlands IQU wint Red Herring Global Award

3359537577_ed4a424f2f
Pagina tools
NIEUWS - 09 december 2011 10:49
Het technologie- en marketingbedrijf voor de online gamesindustrie IQU heeft een prestigieuze Red Herring Global Award gewonnen. Dat leverde directe extra contacten met investeerders op.

Gisteren won IQU de internationale prijs, nadat het ook al een Europese Red Herring Award had gewonnen. De prijsuitreiking vond gisteren plaats in Los Angeles. Directeur Reinout te Brake was erbij. Hij ging erheen om een presentatie van twaalf minuten te houden en een diner bij te wonen.
Het flitsbezoek en gewonnen prijs leverden het bedrijf wel nieuwe contacten met investeerders op. IQU is een bedrijf in de game-industrie dat met behulp van technologie gamers, uitgevers en adverteerders bij elkaar brengt. In feite gaat het, zoals hier uitgelegd, om het creëren en exploiteren van profielen op een netwerk van sites en games.

Vorig jaar realiseerde het bedrijf een omzet van een half miljoen. Dit jaar is het op koers naar tien miljoen euro.

Directeur Te Brake is in gesprek met investeerders, maar houdt details over de voortgang voor zich.

Drie andere Nederlandse bedrijven waren genomineerd voor een Red Herring Global Award. Noch Shop2market uit Hilversum, noch CM Telecom uit Breda, noch Publitas uit Almere wisten vanochtend of ze de prijs hadden gewonnen. Zij waren gisteren niet aanwezig bij de prijsuitreiking. De organisatie van de Red Herring-technologieprijzen zelf is al jaren niet bijster communicatief of snel met nieuws over winnaars.

De volledige lijst met mondiale nominaties staat hier.

Reactie plaatsen

Whitepapers

Meer whitepapers