Kanaalconflicten en kannibalisme: zó reken je er voorgoed mee af!

Gasten: Sander Berlinski Host: Sander Berlinski

Zeven concrete strategieën die je direct kunt toepassen om voor eens en voor altijd af te rekenen met kanaalconflicten.

Groei in (B2B) e-commerce gaat vrijwel altijd gepaard met een perceptie van interne- of externe kanaalconflicten. Accountmanagers, distributeurs, groothandels en zelfs managers of directie vliegen elkaar in de haren als ze het gevoel hebben dat hun business wordt “afgepakt” door de ander. In deze video bespreekt Sander Berlinski (Strategy Lead bij ISM eCompany) 7 strategieën die hier een einde aan maken.

Sander heeft voor organisaties als Primera, Oosterberg, Intergamma, en Koninklijke Paardekooper disruptieve (e-)commerce strategieën en succesvolle digitale transformaties gerealiseerd. Als voormalig fulltime Marketing Lecturer in diverse MSc. programma’s aan de Universiteit van Tilburg weet hij zowel relevante bevindingen en technieken uit de (gedrags)wetenschap, als cases uit de praktijk succesvol toe te passen in zijn werk en presentaties.


Gast
Sander Berlinski
Team Lead Strategy, ISM eCompany

Sander Berlinksi is Team Lead Strategy bij fullservice digital commerce bureau ISM eCompany. In deze rol helpt hij retailers, merkfabrikanten en groothandels met het ontwikkelen van een winnende (e-)commerce strategie en succesvolle digitale transformaties.

Als voormalig fulltime Marketing Lecturer in verschillende masterprogramma’s aan de Universiteit van Tilburg, is hij in staat om relevante bevindingen uit de (gedrags)wetenschap en business cases uit het bedrijfsleven succesvol toe te passen in zijn werk en presentaties.


Host
Krijn Schuurman
Host, Emerce

Krijn Schuurman is een scherpe en gevatte allround dagvoorzitter die het beste bij sprekers naar boven haalt. Kritisch waar het moet, met humor waar het kan. Naast zijn werk als dagvoorzitter en gespreksleider heeft hij de afgelopen 15 jaar opdrachten gedaan voor uiteenlopende organisaties in verschillende sectoren. De klant helpen bij het benutten van kansen die de online wereld biedt, is daarin de rode draad.
Hij wordt regelmatig gevraagd duiding te geven aan de trends op het gebied van internet en ICT, op Radio1 en BNR Nieuwsradio en zo nu en dan in programma’s zoals NOS Journaal, EenVandaag, Nieuwsuur en RTL Late Night.

Krijn heeft een jarenlange ervaring als gespreksleider bij evenementen, webinars, podcasts en talkshows. Hij heeft een voorliefde voor innovatie en alles wat met de digitalisering van onze samenleving te maken heeft, maar is breed inzetbaar; de afgelopen jaren werkte hij mee aan programma’s over onder meer de zorg, het onderwijs, de financiële sector, duurzaamheid en goede doelen.



Gerelateerde artikelen