Bax Music maakt doorstart onder leiding van oud-CEO Jochanan Bax

De Nederlandse muziekwinkel Bax Music start alsnog door. Medeoprichter en voormalig CEO Jochanan Bax neemt samen met investeerder Stijn Bakkeren het bedrijf over. Bax Music werd begin april failliet verklaard.
Volgens de Provinciale Zeeuwse Courant (PZC) heeft de curator het personeel via e-mail geïnformeerd over de doorstart. In die mail staat dat Bax en Bakkeren van plan zijn een onderneming op te bouwen die sterk lijkt op het oorspronkelijke bedrijf. Ook is het de bedoeling dat circa 80 procent van het personeel – zo’n 240 van de oorspronkelijke 300 werknemers – behouden blijft.
Bax Music werd op 1 april failliet verklaard. De webshop en vier fysieke winkels sloten toen hun deuren. Het bedrijf had te maken met oplopende schulden bij leveranciers en de Belastingdienst.
In januari werd Jochanan Bax al ontslagen als na een intern conflict over een mogelijke verkoop, al bleef hij wel aandeelhouder. Bax Music werd in 2003 opgericht door Jochanan en zijn broer Nathanael.
⸻
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Sjef
beste Bax
dit is mooi bericht had in januari 2025 de yamaha psr 600 binnen gekregen en eind maart ak voor u failliet ging de Medeli akx10 binnen gekregen met beide 3 jaar garantie neem aan dat deze garantietermijn nog steeds geld. niet dat mijn beide keyboards kapot zijn maar wel duidelijkheid ivm garantietermijn