Deel dit artikel
-

Bright komt met betaalmuur

Bright is op zoek naar nieuwe verdienmodellen. Naast een jaarlijks te verschijnen magazine, wordt later dit jaar Bright Plus gelanceerd, een abonnement voor de digitale content van Bright via een betaalmuur en andere extra’s. Dat zegt hoofdredacteur Erwin van der Zande in de podcast Bladendokter.

Als voorbeeld dient VI Pro, waarmee abonnees via de app en vi.nl toegang krijgen tot PRO-artikelen van Voetbal International. Dit zijn premium artikelen die verder gaan dan het algemene voetbalnieuws. ‘We denken aan expertartikelen,’ zegt Van der Zande. ‘Al moeten we de criteria daarvoor nog nader bepalen.’

Bright wil ook een affiliatie worden van retailers die consumentenelektronica verkopen. Hun producten worden dan onder of naast een artikel vermeld, waarbij Bright bij verkoop een commissie krijgt.

Het mediamerk werd in 2005 opgericht door Erwin van der Zande en Oscar Kneppers. Bright werd verkocht aan NDC|VBK en in 2015 overgenomen door RTL als onderdeel van RTL Z.

Sinds oktober 2023 is Bright van PXR Media, de uitgever van Voetbal International, Scientias en Autoblog.nl. PXR nam recent ook Women’s Health, Men’s Health, Bicycling en Runner’s World over van Hearst Netherlands.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond