Catawiki begint internationale tv-campagne

Online veilinghuis Catawiki herhaalt deze en volgende maand zijn internationale tv-campagne van vorig jaar.
Het bedrijf combineert de tv-commercials met een mailcampagne richting zijn geregistreerde gebruikers. En dan met name de verkopers, de partijen die voor het aanbod zorgen.
In een mail aan hen schrijf Catawiki: “Vanwege de campagne verwachten we de komende weken een groot aantal extra bieders op onze website. Profiteer ook mee en bied nu uw objecten aan voor onze veilingen. Onze veilingmeesters zullen uw kavels zo snel mogelijk beoordelen.”
De commercial zal worden uitgezonden op populaire tv-zenders in Nederland, Frankrijk, Spanje en Italië. Het gaat om een gelokaliseerde versie van dezelfde video:
https://www.youtube.com/watch?v=w9uCnt2NgJw
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Josbert Lonnee
Iedereen die er aan denkt te gaan kopen of zeker verkopen via Catawiki zou eerst dit even moeten lezen: https://josbertlonnee.wordpress.com/2017/06/09/oplichter-catawiki/