Credit cards ICS straks gereed voor Apple Pay

Creditcarduitgever ICS bevestigt aan iCulture dat het werkt aan ondersteuning voor Apple Pay. ‘Het klopt inderdaad dat wij betalingen met onze credit card via Apple Pay mogelijk willen maken. We werken hieraan, maar kunnen nog niet zeggen wanneer we Apple Pay aanbieden,’ zo laat het Nederlandse bedrijf weten.
In Nederland ondersteunen bijna alle banken inmiddels Apple Pay. Een aantal banken biedt dit ook aan voor de creditcards, zoals ING en Rabobank. Andere banken werken samen met ICS, zoals ABN AMRO, SNS en Knab. Voor de ondersteuning van Apple Pay zijn deze banken dus afhankelijk van de ondersteuning van ICS.
Op Twitter zegt de klantenservice dat de uitrol het gepland staat voor 2023, maar een concrete timing is er dus nog niet.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond