Deel dit artikel
-

Glaspoort wil Glasdraad inlijven

Glaspoort, een samenwerkingsverband tussen KPN en ABP, wordt voor de helft eigenaar van glasvezelbedrijf GlasDraad. Beide zijn actief in de uitrol van glasvezelnetwerken in Nederland.

GlasDraad is onderdeel van TINC, de infrastructuurinvesteerder genoteerd op Euronext Brussel. GlasDraad en Glaspoort bundelen de krachten om Nederland nog sneller te voorzien van snel internet.

De 50 procent deelneming is een eerste stap, want het is de bedoeling om GlasDraad volledig te verwerven. Samen zullen TINC en Glaspoort extra investeren in de ontwikkelcapaciteit van GlasDraad waardoor de gezamenlijke uitrolambitie wordt gerealiseerd.

GlasDraad rolt glasvezel uit volgens een ‘open netwerk-model. Meerdere dienstverleners kunnen aldus op maat gemaakte pakketten via het netwerk van GlasDraad aanbieden aan hun klanten.

Deel dit bericht

1 Reactie

KoalaBear

En daar gaat dan de volgende. En zo worden alle kleine aanbieders toch weer van een grote graaier.

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond