Goedkopere producten uit Duitsland bij Picnic

In de bestelapp van Picnic zijn vanaf deze week ongeveer vijftig populaire producten verkrijgbaar die goedkoper in Duitsland zijn ingekocht.
De zogenaamde inkoopmuren die fabrikanten opwerpen om het voor supermarkten onmogelijk te maken over de grens goedkoper in te kopen waren de afgelopen tijd regelmatig het gesprek van de dag. E
Een aantal directeuren van A-merken en supermarkten legden in een rondetafelgesprek aan de vaste commissie voor Economische Zaken uit hoe zij er tegenaan kijken. In 2020 bleek uit een studie van de Europese Commissie dat indien afnemers hun producten vrij konden inkopen, Europese consumenten jaarlijks 14,1 miljard euro goedkoper uit zouden zijn.
Een van de trucs die de fabrikanten gebruiken is het niet vermelden van de ingrediënten van producten in het Nederlands. Omdat dit wettelijk verplicht is, plakt Picnic stickers met de Nederlandse ingrediënten over de Duitse etiketten heen. Nog steeds is het prijsverschil dan enorm. Zo betalen Picnicklanten deze week 6,99 euro voor vier flessen anderhalve liter Coca Cola regular of zero, in plaats van € 9,65. Een grote pot Nutella (750 gr) kost geen € 7,14 maar € 4,99.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Mike
nou ga zo door Nederland maffia staat hoop dat iedereen via Duitsland koopt heel denhaag deugt niet en is geen euro van de hardwerkende Nederlander waard