Deel dit artikel
-

Goldman Sachs stapt vermoedelijk uit Apple Card

Goldman Sachs stapt vermoedelijk uit Apple Card, waarmee in de VS betalingen kunnen worden verricht. Reuters meldt dat Apple in gesprek was met Barclays en Synchrony Financial over het vervangen van Goldman Sachs als Apple Card-partner.

Goldman Sachs heeft miljarden dollars verloren aan haar creditcardactiviteiten voor consumenten. Het bedrijf heeft een belangrijk deel van de activiteiten teruggeschroefd, waaronder persoonlijke leningen die via het merk Marcus worden aangeboden.

Goldman Sachs stopte eerder zijn samenwerking met General Motors en gaf de GM-creditcard door aan Synchrony Financial.

De overeenkomst van Goldman met Apple zou aanvankelijk lopen tot 2030.

De Wall Street Journal meldde eerder dat Apple ook al in gesprek was met JP Morgan Chase en Capitol One. Synchrony Financial heeft donderdag zijn samenwerking met Apple reeds aangekondigd.

Momenteel biedt Apple Card aantrekkelijke rentevrije financiering voor Apple-aankopen en worden geen kosten in rekening gebracht.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond