HelloPrint laat naam Drukzo vallen

Het was de naam waar de onderneming HelloPrint in 2013 mee begon in Nederland, maar vanwege de internationale schaal die de Rotterdammers bereikten laten ze Drukzo nu vallen.
Deze beslissing past bij de snelle buitenlandse groei van het Rotterdamse bedrijf, dat recent de oversteek maakte naar de Verenigde Staten. Inmiddels is Helloprint actief in dertien landen, waaronder het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland en Spanje.
Directeur en mede-oprichter Hans Scheffer zegt: “Wat begon als een lokale uitdager is nu onderdeel van een groter, internationaal platform. Qua bedrijfsvoering verandert er niets.”
HelloPrint is gevestigd in Rotterdam en Valencia en er werkt honderdzestig man. He bedrijf verwerkt jaarlijks meer dan zevenhonderdduizend bestellingen, goed voor een jaaromzet van zo’n 85 miljoen euro.
Sinds ruim een jaar centreert het printplatform al zijn bedrijfsprocessen rondom AI-technologie. Met resultaat: vijftig procent meer omzet met half de mensen.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond