Deel dit artikel
-

Little Cigogne koopt restanten failliet Bundleboon

Het Franse Little Cigogne versnelt zijn expansie in Nederland met de overname van de boedel van het failliete Bundleboon.

Bundleboon was een bedrijf dat boxen verkocht met kleding voor kinderen. Het team maakte selecties voor setjes kleding en verkocht die als samengestelde outfits. Little Cigogne doet dat ook.

Hoeveel de Fransen betalen voor het klantenbestand en het online imago, bestaand uit goede reviews en ratings, is niet bekend.

Nelli Jeloudar, oprichter van Bundleboon, vertelt per e-mail dat ze blij is dat haar geesteskind een tweede leven krijgt bij een organisatie met ‘de juiste infrastructuur en reputatie’. Het gaat, zo benadrukt ze, niet om de juridische entiteit die wordt overgenomen. Het gaat enkel om de restanten.

Little Cigogne is naast zijn thuismarkt ook actief in Duitsland, Oostenrijk en België. Die laatste drie sinds 2021. Het jaar daarna startte het operaties op in Nederland.

Foto: Philippe Put (cc)

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond