Deel dit artikel
-

Miljoen+ groeigeld voor online eventpromotor BASH

De Nederlandse start-up BASH haalt 1,3 miljoen euro op om zijn promotieplatform voor events landelijk uit te rollen.

De 1,3 miljoen euro is onderdeel van een superseed-ronde, bedoeld om snelle groei te realiseren richting een Series A. Informal investeerders in deze ronde zijn onder meer Sjuul Berden (United Wardrobe), Leon Ramakers (Mojo) en Geert-Jan Smits (Flinders).

“Voor het einde van het jaar breiden we hier ons salesteam zodanig mee uit dat we landelijk kunnen werken”, zegt directeur en oprichter Joris Oudejans tegen Emerce. Hij deed de eerste ervaringen op met zo’n 150 kleinere events in Amsterdam.

BASH is een dienst waarmee organisatoren van events een soort allesomvattende landingspagina kunnen maken. De pagina toont informatie over de gelegenheid, foto’s, Shopify-previews, een boekingslink voor tickets, maar ook regelmatige updates van de organisator over het event zelf. Geregistreerde gebruikers kunnen aangeven dat ze het event bezoeken en het wordt mogelijk om te zien of iemands vrienden ook gaan (voorbeeld 1, voorbeeld 2).

Oudejans’ dienst is eigenlijk een soort digitale flyer die organisatoren, vrienden en fans onderling makkelijk kunnen verspreiden. In plaats van een kille boekingslink ontvangen ze een compact informatierijk interactief overzicht. “Organisatoren die BASH gebruiken, zien gemiddeld tussen de twintig en vijftig procent meer kaartverkoop zonder meer uit te geven aan marketing”, aldus Oudejans.

Foto: Noiseporn, Unsplash

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond