Moeder easyJet lanceert marktplaats easyShop in Nederland

EasyGroup lanceert in samenwerking met OnBuy de marketplace easyShop in Nederland en nog 20 andere EU-markten. Nog voor het startschot klinkt gaan de partijen al de fout in op privacyniveau.
Kort voor de zomervakantie maakten de bedrijven hun intentie al bekend. Het doel was om easyShop te lanceren voor de actieperiodes rondom Black Friday en Kerst. De samenwerking betreft een combinatie van easys merkbekendheid, groeigeld, ervaring met internationalisering en OnBuys technologie.
EasyShop wordt aangedreven en beheerd door OnCommerce, het marketplacetechnologiebedrijf achter OnBuy en de binnenkort te lanceren marketplace Comet.
Anders dan marketplaces die zelf ook als retailer optreden, houdt easyShop geen voorraad aan, verkoopt het geen eigen merken en concurreert het niet met de bedrijven die het platform gebruiken. Elk product is van en bij een retailer, en elke bestelling levert een verkoop op voor een retailer.
EasyShop gaat in de Europese Unie direct uit de startblokken met een valse start. Bij het openen van de website krijgt de gebruiker een cookiewall te zien. In plaats van een behoudende instelling heeft hij juist een agressieve instelling en worden er standaard zoveel mogelijk trackers geplaatst. In Europa werkt men echter met het opt-inprincipe. Je moet vooraf goedkeuring geven.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond