Deel dit artikel
-

Oud hoofd AI Tesla naar OpenAI

Het voormalig hoofd Kunstmatige Intelligentie van autofabrikant Tesla stapt over naar onderzoekslab OpenAI.

Na een klein jaar professionele pauze heeft Andrej Karpathy een nieuw pad gekozen qua werkgever. Hij treedt in dienst bij OpenAI. Wat exact zijn functie wordt, is nog niet bekend.

De geboren Slowaak was een van de eerste werknemers bij OpenAI in 2016. Daar werkte hij ruim een jaar om vervolgens bij Tesla aan de slag te gaan als director Artificial Intelligence. Onder zijn hoede bouwde dat bedrijf een software en hardware om de auto’s autonoom te laten rijden.

Bij OpenAI wil hij zijn technische expertise met AI uitdiepen, aan open source software werken en andere onderwijzen over deze nieuwe categorie software.

Microsoft is de grootste aandeelhouder in OpenAI met een vermeend belang van 49 procent en een gestort kapitaal van miljarden dollars.

Om video's van Youtube te kunnen tonen, dienen analytische cookies en tracking cookies geaccepteerd te worden.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond