Deel dit artikel
-

Spotify lanceert nieuwe platinumdienst

Spotify staat op het punt om een nieuwe premiumdienst te lanceren in Hifi audiokwaliteit. Spotify Platinum biedt onder andere muziek in hoge resolutie en meer.

De nieuwe bundel is ontdekt door een gebruiker, die na tien jaar zijn Spotify-abonnement wilde opzeggen om over te stappen naar Apple Music. Aan hem werd de vraag gesteld of hij interesse had om binnen 30 dagen over te stappen naar de nieuwe Spotify Platinum-bundel.

Spotify kondigde begin 2021 al HiFi aan, maar werd ingehaald door Apple Music. Sindsdien zou de lancering zijn uitgesteld.

De dienst omvat een tuner voor je hoofdtelefoon en functies zoals ‘Studio Sound’, ‘Library Pro’ en ‘Playlist Pro’. Verder krijgen abonnees beperkte reclames voor podcasts.

De bundel gaat vermoedelijk 20 dollar per maand kosten.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond