Deel dit artikel
-

Shopify-concurrent Wix verhoogt jaarverwachtingen

Wix.com realiseerde in het derde kwartaal van 2025 een sterke omzetgroei. Met een stijging van 14 procent overtrof de platformaanbieder zijn eigen verwachtingen.

Voor de rest van het jaar verhoogt het bedrijf, met wiens tools je websites kunt bouwen, de verwachting voor heel 2025 met tien procent naar 2,1 miljard dollar.

“Deze hogere verwachting wordt veroorzaakt door een aanzienlijke outperformance van Base44, die we naar verwachting zullen voortzetten nu we onze marketinginvesteringen versnellen.”

Base44 is een dienst om al vibe codend volledig functionele, op maat gemaakte sites, apps en software mee te maken. Sinds de overname afgelopen zomer draagt het, naar verwachting, 50 miljoen extra aan terugkerende omzet bij.

De omzet in het derde kwartaal nam toe met veertien procent tot 505 miljoen dollar. Het bedrijfsresultaat over de periode bedroeg 90 miljoen dollar.

De grootste concurrenten van Wix zijn Shopify, Squarespace en WordPress.

Foto: ben o’bro / Unsplash

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond