Meer klanten en hogere omzet voor T-Mobile

De totale omzet van T-Mobile Nederland is met 7,8 procent gegroeid in het eerste kwartaal van 2021. Ondanks de impact van Covid-19 en toenemende concurrentie groeide het aantal mobiele klanten met 12.000 en het aantal vaste klanten met 11.000.
De omzet over het eerste kwartaal steeg naar 513 miljoen euro, met een EBITDA van 151 miljoen.
T-Mobile gaat de komende tijd glasvezelinternet met een hoge snelheid in overwegend stedelijke gebieden aanbieden met partner Open Dutch Fiber. In de komende vijf jaar krijgen deze 1 miljoen huishoudens toegang tot dit netwerk.
In het afgelopen anderhalf jaar heeft T-Mobile, samen met Primevest Capital Partners, de aanleg van glasvezel aangekondigd voor 130.000 huishoudens in Den Haag, Eindhoven en Rotterdam. Hiervan is inmiddels meer dan de helft gerealiseerd.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond