
De transformatie van digital marketing
Moeten we nog steeds spreken over digital marketing of zou iedere marketeer een digital marketeer moeten zijn?
We krijgen steeds meer data en tools maar wat werkt voor jouw merk het beste? Wat wil je consument? Als je die maar centraal stelt dan volgen de middelen en dus ook de digital tools vanzelf. In deze video neemt Roos Bulder (Nestlé) graag mee in de digitale transformatie die Nestlé momenteel ondergaat.
Ze vertelt daarnaast hoe je ervoor kunt zorgen dat je voorop blijft lopen als het gaat om (digital) marketing. Roos is verantwoordelijk voor de merkstrategie van de merken Nescafé, Nescafé Dolce Gusto en Starbucks. Ze houdt zich bezig met de campagneontwikkeling en uitvoering van de betreffende merken, het doorvoeren van de digitale transformatie en daarnaast is ze ze project lead voor de transformatie van de marketingdiscipline bij Nestlé. Hiervoor werkte ze onder meer bij L’Oréal, Danone en Samsung.
Nieuwe insights
[Column] Wanneer kun je een AI-collega alleen laten?Minder omzet per pakket: zo borg je capaciteit en marge in de eindejaarspiekBest Buy Box: waarom de beste aanbieding niet altijd de goedkoopste is[Column] Eerst doen, dan denken: waarom we moeten stoppen met de vergadercultuur[Podcast] Shaping the Future: Bij GEO is wat anderen over je zeggen belangrijker dan wat je zelf verteltGerelateerde artikelen


Heb je de juiste tool gekozen, of vooral de traagste?

AI-native: meer dan een nieuwe technologie


