-

EDAY: Future Of Brands – Web3 en de Metaverse

EDAY: Future Of Brands – Web3 en de Metaverse

Wil je deze video bekijken?

Wil je deze video bekijken?

Log in met je Emerce Account of vul het formulier in.

Meld je gratis aan

Voordat je deze video kijkt...

Meld je gratis aan om Emerce video’s, whitepapers, rapporten en meer content te bekijken.

Gebruik minimaal 8 tekens, één hoofdletter, getal en speciaal karakter.

Je kunt de video bekijken indien je akkoord gaat dat je gegevens worden opgenomen in de Emerce database. Emerce kan je relevant nieuws, artikelen, congressen, whitepapers en vacatures sturen, afhankelijk van je functie en de branche waarin je werkt. Je kunt je interesses aanpassen via ‘mijn profiel’. Afmelden voor alle Emerce e-mails kan altijd. Meer informatie lees je in de Emerce privacyverklaring.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Al een Emerce Account? Log hier in.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Meld je gratis aan!

Voor deze video heb je een Emerce Basis account nodig. Meld je gratis aan en kijk ongestoord verder.

Aanmelden Al een Emerce Account? Log hier in.

Met de komst van Web3, de Metaverse en NFT’s is het aan merken om creatieve oplossingen te bedenken om bij hun klanten top-of-mind te blijven.  

In deze documentaire van een half uur spreken we met ondernemers en merken over hoe zíj omgaan met de nieuwste digitale ontwikkelingen. Denk aan een Fortnite campagne van Balenciaga of een complete digitale stad omhuld in Gucci.

De modewereld lijkt alle ontwikkelingen snel te omarmen. Zij zien de potentie van deze tools en onderzoeken alle mogelijkheden, maar hoe zit het met andere sectoren?

We spreken bedrijven die samenwerken met de meest uiteenlopende merken om de overgang naar nieuwe digitale toepassingen makkelijker te maken. De mogelijkheden lijken eindeloos, maar de valkuilen ook.

Samenstelling en interviews: Monique van Dusseldorp

Collectie: Emerce EDAY

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond