Financiële ecosystemen: je moet zijn waar de klant is

Gasten: Silvia Onos, Daan van Eijck Host: Silvia Onos, Daan van Eijck
Financiële ecosystemen: je moet zijn waar de klant is

The New Digital Customer: waarom blijft het toch een beetje moeilijk voor financials om de klant en het klantbelang centraal te stellen?

In deze video praten we aan tafel met Silvia Onos (DAS) en Daan van Eijck (Deloitte Digital) over het financiële ecosystemen. Waarom moet je als dienstverlener daar je plek veroveren? En hoe pak je dat aan?




Host
Roland Kroes
Host, Emerce

Als je kijkt naar de context, dan kun je communicatie betekenis geven. Daar streeft Roland naar in zijn werk voor bedrijven en organisaties: door te kijken naar de context, betekenis geven aan de interne en de externe communicatie. Dat doet hij al meer dan vijftien jaar, in senior posities en leidinggevende functies. Bij bedrijven, (semi)overheidsorganisaties en belangenorganisaties. En sinds eind 2016 als zelfstandige. Roland Kroes is een host voor Emerce TV.



Gerelateerde artikelen