
Groei, groei, groei! De groei-ambitie van een luxury-retailer
Voor deze content heb je een Emerce account nodig. Meld je gratis aan om verder te lezen.
- Toegang tot nieuws & video's
- Nieuwsbrieven
- Reageren op artikelen
- Onbeperkt whitepapers downloaden
Hoe wil juweliersketen Lucardi haar omnichannel ambities in Nederland, maar ook daarbuiten, gaan waarborgen?
Lucardi Juwelier is de grootste juweliersketen in Nederland. Inmiddels zetten ze ook de eerste stappen in België en Duitsland. Jolanda Ravenek (Marketing Directeur bij Lucardi) exploreert in deze video de online (en offline) dynamieken van de luxury-sector en gaat dieper in op de omnichannel-strategie van het bedrijf.
Verschillende thema’s komen aan bod: de exponentiële groei van Lucardi, ook buiten de landsgrenzen, branding, retouren, maar ook de rol van marketplaces. Daarnaast gaat ze dieper in op welke uitdagingen de omnichannel-strategie bij het verwezenlijken van de groeiambities met zich meebrengt.

Jolanda Ravenek
Jolanda Ravenek heeft na 17 jaar Eneco, waar ze verschillende rollen had (Manager Corporate Branding en Manager Marketing Communication en Transformation officer), begin dit jaar de switch naar Retail gemaakt. Ze is als marketingdirecteur bij Lucardi verantwoordelijk voor Brand, Content & Campaigns, E-commerce (zowel op de webshops als marktplaatsen), Loyalty en Visual Merchandising.

Ronald ter Voert
Ronald is adviseur, moderator en producent op het gebied van (digitale) media, marcom & innovatie voor uiteenlopende opdrachtgevers. Van startups, scale-ups tot de grotere bedrijven en instellingen. Tevens is hij als jurylid verbonden aan een aantal gerenommeerde vakprijzen. Eerder was hij onder meer hoofdredacteur bij Emerce en tv-producent bij Endemol, SBS en Fremantle. Ronald produceert en presenteert het wekelijkse radio-podcast-vodcastprogramma ‘Tech & Innovatie’ op EASY FM en diverse populaire audio- en videoplatformen.
Nieuwe insights
Google Ads is geen kanaal, het is het kompas van je omnichannel-strategieDurable Differentiators model biedt strategisch fundament in door AI gedomineerde marktDe motor achter schaalbare digitale ervaringen: hoe je content, data en technologie met elkaar verbindtEmerce Rapport E-commerce Tech 2026[Interview] Kruidvat & Global: “Retail media in de winkelstraat is geen nice-to-have meer”Gerelateerde artikelen


Wero vervangt iDEAL: één betaalstandaard voor heel Europa

De kansen van grensoverschrijdende e-commerce in Centraal- en Oost-Europa
