
Van radiozender naar digitaal nieuwsbedrijf: hoe de nieuwe BNR-app inspeelt op veranderend mediadieet
Van radiozender naar digitaal nieuwsbedrijf; dat is de ambitie die de nieuwe BNR-app ondersteunt. Meebewegen met het mediadieet van de gebruiker, waarbij nieuws op elk moment actief wordt aangeboden.
Toekomstgericht en innovatief als BNR is, werd een rigoureus nieuwe start gemaakt, samen met agency Apadmi. Hierbij werd gekozen voor een nieuwe manier van ontwikkelen.
Huibert Scholtens van BNR en Tim Klein Haneveld van Apadmi delen welke strategische beslissingen werden genomen om tot deze transformatie te komen.

Oliver de Leeuw
Oliver is een allround online communicatieprofessional. Hij denkt, werkt en handelt in de breedte: van het meedenken over creatieve concepten voor video’s met de minister-president tot het draaien van gerichte social media advertentiecampagnes. Hij werkt net zo graag achter de schermen als op een podium. Oliver is een host voor Emerce TV.

Tim Klein Haneveld
Tim Klein Haneveld is Managing Director van Apadmi Benelux. Met bijna 25 jaar ervaring in media en mobile development helpt hij toonaangevende mediamerken hun publiek op mobiel te bereiken. Onder zijn leiding ontwikkelde het team bekroonde apps voor onder meer DPG Media, Mediahuis en FD Mediagroep.

Huibert Scholtens
Huibert Scholtens is Business Director bij BNR Nieuwsradio. Hij stuurt strategische groei-initiatieven aan en werkt op het snijvlak van commercie, innovatie en journalistiek. Met een sterke focus op digitale kansen helpt hij BNR zich verder te ontwikkelen als toonaangevend nieuws- en audiobrand.
Over de collection

De agency cases van december
Nieuwe insights
DELTA Fiber: van versnipperde marketing naar digital excellence met Yellowgrape[Podcast] Shaping the Future: “We leven in een tijd van digitaal Darwinisme”Waarom nieuwsgierigheid het échte concurrentievoordeel wordt in mobiliteitsmarketingEva van Leeuwen (Young Heroes): ‘Gen-Z heeft op werk behoefte aan structuur en authenticiteit, niet aan AI-coaching’’Eén verhaal voor twee piekmomenten: de feestdagencampagne van bol en DEPTGerelateerde artikelen


Mooie ads presteren niet: hoe relevantie de effectiviteit van campagnes bepaalt

Diagnosetraject van 7 naar 1 jaar: Radboud, TNO en New Story lanceren de Endometriose Wijzer
