
Elf landen en één nieuw portaal: vooral aan de slag met verandermanagement

Met een vloot van meer dan 60.000 voertuigen in elf landen, is Fraikin een Europese marktleider in commerciële voertuigoplossingen.
Voor de ontwikkeling van een innovatief selfservice portal heeft Fraikin samengewerkt met Bitfactory. Dit resulteerde in het NeXa portaal, geïntegreerd met telematica-systemen van de voertuigen voor real-time updates.
Het portal verbetert de workflow en biedt AI-gestuurde functies voor beter onderhoud en klantenservice. Bitfactory valideerde het platform door gebruikersonderzoek bij internationale stakeholders, wat leidde tot een schaalbare webapplicatie die de operationele efficiëntie van Fraikin versterkt.
John Meulemans gaat in deze video in gesprek met Edward Breedveld (Fraikin) en Rik de Jong (Bitfactory) om alle ins en outs van dit nieuwe portal te ontdekken.

Edward Breedveld
Edward J Breedveld is CDO bij Fraikin. Hij begon zijn carrière bij SARA, waar hij wetenschappelijke innovaties voor het bedrijfsleven beschikbaar stelde. Vervolgens heeft Edward gewerkt voor meerdere multinationals, waaronder Lyreco en Rexel, waar hij zich specialiseerde op het gebied van innovatie en nieuwe (online) toepassingen. Met een MBA en een achtergrond in Computer Science, benadert Edward al zijn projecten vanuit een Lean startup filosofie, wat resulteert in significante verbeteringen in bedrijfsgroei en klantbeleving.

Rik de Jong
Rik de Jong is een IT professional met een achtergrond in digitale transformatie en IT-projectmanagement. Zijn loopbaan strekt zich uit over meerdere rollen, van Product Owner en Digital/IT Project Manager tot teamleider en nu Managing Director bij Bitfactory. Zijn leiderschapsstijl en vermogen om complexe projecten eenvoudig en leuk te maken, hebben bijgedragen aan het succes en de groei van het bedrijf. Rik gelooft sterk in het idee dat IT-projecten niet complex hoeven te zijn, maar juist een leuke en boeiende transitie naar een digitale wereld kunnen vormen.

John Meulemans
John was initiatiefnemer van de Taskforce Social binnen het Interactive Advertising Bureau (IAB) en is sinds 1998 professioneel actief in online marketing. Eerder werkte hij bij IBM, DoubleClick en was hij oprichter van interactive agency Urbanology. John is een host voor Emerce TV.
Over de collection

De agency cases van juni
Nieuwe insights
Startup Jungle the Bungle: innovatieve aanpak voor taaleducatie bij kinderenPerformance-Max-tips voor e-commercecampagnesEvenementen: tien trends van eco en micro tot AR en AICensuur in AI: niet alleen een Chinees fenomeen[Podcast] Doorzetters met René van der Zel: de bodybuilder achter XXL NutritionGerelateerde artikelen


DEA.Amsterdam en Envalior rebranden 100 jaar expertise

Waarom de maakindustrie meer aandacht verdient in digitale transformatie
