
De Marketing Automation-markt in kaart
Voor deze content heb je een Emerce account nodig. Meld je gratis aan om verder te lezen.
- Toegang tot nieuws & video's
- Nieuwsbrieven
- Reageren op artikelen
- Onbeperkt whitepapers downloaden
Welk type Marketing Automation Software past nu het best bij jouw bedrijf?
De marketing automation-markt ontwikkelt zich in een razend tempo, waardoor het overzicht al gauw zoek kan raken. Emerce heeft met de Shortlist Marketing Automation Software de markt uitgeplozen en helder in kaar gebracht.
In deze video bespreekt Martech-expert Frans Riemersma hoe de markt eruitziet, welke bedrijven kiezen voor welk soort software en waarom. Alsook wat de verschillen tussen systemen zijn. Kortom: na het kijken van deze video weet jij wat een verstandige keuze is in welke situatie.

Frans Riemersma
Frans Riemersma is Martech- en MarketingOps-analist en consultant. Hij is mede-uitgever van de beroemde MartechMap.com met 15,384 tools en helpt organisaties tot 40% meer rendement uit hun Martech-investeringen te halen via strategie en benchmarking. Daarnaast is hij board advisor, auteur, spreker en docent aan diverse businessuniversiteiten.

John Meulemans
John startte in 2010 één van de eerste influencer marketing agencies waar hij succesvol was met award-winning werk op zowel creativiteit als effectiviteit. Sinds 2024 is hij partner bij Hibou, PR & Influencer agency. Hier geeft hij leiding aan de innovatiehub. en focust hij zich op de ontwikkeling van Digital Humans voor merken en organisaties. Als spreker is hij vaak te vinden op congressen, en natuurlijk als host voor Emerce TV.
Nieuwe insights
Consentless advertising: de onverwachte route naar een duurzamere campagneKlippa: ‘Een bedrijf verkopen is net als je huis verkopen’Retentie in e-commerce: datagedreven strategieën voor een hogere CLV[Podcast] Shaping the Future: consument zoekt echtheid, marketeers blijven optimaliserenHet belang van data en creatie in retailcampagnesGerelateerde artikelen


Emerce Shortlist: de beste keuze in Marketing Automation Software

Marketing Automation: do’s en don’ts van New York Pizza en Air Miles

