
Merken die er nu niet toe doen voor consumenten missen de boot
Consumenten zijn bereid om merken echt een rol te laten spelen in hun leven. Merken kunnen – en moeten – er anno 2022 daarom toe doen!
Mensen verwachten steeds vaker dat merken positieve impact maken, zowel in hun eigen leven als voor de maatschappij. Leer in deze video hoe de juiste content merken en consumenten verbindt en hoe je merken future-proof maakt en houdt.
Wienke Truijen (A.S. Watson Health & Beauty Benelux) en Dolly van den Akker (MMMatter) vertellen je alles over de rol van meten, shopper insight versus consumer insights en het belang van de emotionele connectie. Als merken die handschoen nu niet oppakken, missen ze de boot, waarschuwen de twee.

Wienke Truijen
Als Head of Marketing Strategy & Innovation is Wienke Truijen binnen de dynamiek van retail verantwoordelijk voor het optimaliseren van de customer experience en de slag naar verdere digitalisering. Ofwel het ‘future proof’ maken van de merkkoers, waarin de sterke waarden van het merk behouden blijven. Met haar achtergrond in FMCG, Insights en Advertising komt alles mooi samen in haar huidige rol bij A.S. Watson (o.a. Kruidvat).

Dolly van den Akker
Dolly van den Akker is CEO van MMMatter, een netwerk van strategisch communicatie- en contentagencies. Dolly is tevens managing director van contentmarketingbureau MPG, een van de bureaus binnen het netwerk. Dolly werkte in verschillende marketing en managementfuncties eerder voor Sanoma, Hill & Knowlton en McDonalds. Dolly is 49 en woont samen met haar twee kinderen in Amstelveen.

Krijn Schuurman
Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.
Nieuwe insights
Waarom digitale organisaties nog steeds industrieel denkenFriends of Search 2026: praktische cases en trends voor SEO, SEA en AI[Column] Gendergelijkheid in marketing is 50/50, maar merken we dat wel?Commodity of voorkeursmerk: de keuze die AI straks voor je klant maaktRethinking Media: imperfectie, authenticiteit en de kracht van verhalenGerelateerde artikelen


AI-afhankelijkheid: wie draagt de kosten voor strategische keuzes?

Transparantie in programmatic advertising: wat je als Nederlandse marketeer moet weten
