-

Omnichannel groei: het belang van een internationale betaaloplossing

Omnichannel groei: het belang van een internationale betaaloplossing

Wil je deze video bekijken?

Wil je deze video bekijken?

Log in met je Emerce Account of vul het formulier in.

Meld je gratis aan

Voordat je deze video kijkt...

Meld je gratis aan om Emerce video’s, whitepapers, rapporten en meer content te bekijken.

Gebruik minimaal 8 tekens, één hoofdletter, getal en speciaal karakter.

Je kunt de video bekijken indien je akkoord gaat dat je gegevens worden verstrekt aan de sponsor Worldline. Deze kan je benaderen. Je kunt je toestemming ieder moment intrekken in overeenstemming met Worldline’s privacyverklaring. Daarnaast zet Emerce je gegevens in de Emerce database en stuurt je relevant nieuws nieuws, artikelen, vacatures, mails over onze events en whitepapers, mails van Emerce Academy en mails over overige Emerce producten, afhankelijk van je functie en de branche waarin je werkt. Je kunt je interesses aanpassen via ‘mijn profiel’. Meer informatie lees je in de Emerce privacyverklaring.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Al een Emerce Account? Log hier in.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Meld je gratis aan!

Voor deze video heb je een Emerce Basis account nodig. Meld je gratis aan en kijk ongestoord verder.

Aanmelden Al een Emerce Account? Log hier in.

Hoe breng je verschillende betaalsystemen bij elkaar bij omnichannel groei? Kamera Express deelt haar ervaringen.

In deze video vertellen Soraya de Meijer en Lydia van Dijk (beiden van Kamera Express) hoe de omnichannel retailer gericht op de enthousiaste fotohobbyist en de fotoprofessional internationaal flink aan de weg timmert. Kamera Express startte als eenmanszaak en is getransformeerd in een internationale keten met zo’n 500 medewerkers die zowel on- als offline allerlei fotografiegerelateerde producten in acht Europese landen verkoopt.

Ondanks de covidperikelen groeit het bedrijf jaarlijks gestaag door, waarbij de omnichannel presence hen geen windeieren legt. Ook op betaalgebied zijn er door de (internationale) groei de nodige stappen gezet. Een uitdagend project doordat er door diverse overnames verschillende paymentsystemen bij elkaar moesten worden gevoegd. Hoe orchestreer je dit alles? Welke keuzes maak je en waarom? Hoe kan je de klant ontzorgen tot in de checkout, maar ook in de fysieke winkel? En hoe bereid je je voor op de toekomst: zowel bedrijfsmatig als op betaalgebied? Deze en andere vragen komen in deze sessie aan bod.

Collectie: Emerce Retail

Sprekers: Soraya de Meijer (Team Lead Website bij Kamera Express) en Lydia van Dijk (Product Owner E-commerce bij Kamera Express)

Host: Ronald ter Voert (Interviewer, presentator, host en moderator bij RTV Media)

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond