
The Schippers Group maakt een digitale transitie

Voor deze content heb je een Emerce account nodig. Meld je gratis aan om verder te lezen.
- Toegang tot nieuws & video's
- Nieuwsbrieven
- Reageren op artikelen
- Onbeperkt whitepapers downloaden
Wat de boer niet kent, dat eet hij niet. Het boerenbedrijf lijkt op het eerste gezicht niet de makkelijkste markt om een digitale transitie door te voeren. Toch is het The Schippers Group gelukt. Door niet verkoop op de eerste plaats te zetten, maar advies. De traditionele accountmanager moest terug de schoolbanken in en gaat nu als adviseur of hygiëne-expert op pad en in de stal plaatst de veehouder zijn telefoon uit zijn zak om snel even een bestelling te plaatsen.

Ruud Schippers
Nadat Ruud zijn master Business Information Management had afgerond, is hij meteen fulltime gaan ondernemen.

Glen Schrijvers
Glen Schrijvers is echte change maker. Hij heeft meer dan 10 jaar ervaring met het begeleiden van organisaties die willen of moeten transformeren.
Als dagvoorzitter beheerst hij de kunst om goed in de inhoud te zitten en tegelijkertijd oog te hebben voor het publiek en alles daaromheen.
Nieuwe insights
Een juridische bom onder Google Tag Manager (en wat dit voor jou betekent)Geslaagde migratie van pakketbezorgdienst[Podcast] Doorzetters met Jacqueline van Lieshout: hoe een infarct op Texel haar veranderde‘Digital humans’ in marketing: wettelijke kaders voor inzet vóór en achter de schermen(Dis)connected? Re:publica25 over hoe digitale technologie zowel verbindt als vervreemdtGerelateerde artikelen


Van prompt tot persoonlijkheid: echt schrijven met ChatGPT

10,000 orders, 1 shift: How Ravensburger freed up sales time
