
Trends en ontwikkelingen op het gebied van Real Fakes
Wat speelt er in de wereld van Deepfakes en AI? Je hoort alle ins en outs van dit moment van dé expert op dit vlak.
In deze video vertelt Bob de Jong, internationaal geprezen Deepfake & A.I Artist over zijn unieke inzichten in de wereld van synthetische media. Op basis van zijn ervaring met ”This is not Morgan Freeman” laat hij zien wat er nodig is om echt indrukwekkende deepfakes te maken.
Hij vertelt verder wat er gebeurde na de release van zijn video op Youtube, TikTok en andere kanalen. Tot slot vertelt hij meer over zijn huidige projecten. Zo werkt hij aan deepfakes voor merken en entertainmentervaringen. En wat is zijn visie op wat komen gaat?
Spreker: Bob de Jong (Deepfake & A.I Artist, DiepNep)
Collectie: Emerce EDAY 2021
Host: Monique van Dusseldorp
Nieuwe insights
Emerce Rapport Online Damesfashion 2025-2026Het AI value proposition canvas: praktisch kader voor digitale beslissingenHoe de adolescentie voorbij? Van ambitie naar uitvoering in datagedreven marketingWat festivalgedrag ons leert over financiële keuzes en consumentengedrag[Podcast] Doorzetters met Oos Kesbeke: ‘Ik rende gillend de fabriek uit’Gerelateerde artikelen


Zo blijft Gent de motor van de Belgische technologie

Praktische AI voor het mkb: zo realiseer je meetbare businesswaarde
