
De belangrijkste trends en ontwikkelingen in marketingdata
Hoe zet je data op een efficiënte manier in voor marketingdoeleinden? Welke tools zet je in bij het inrichten van je cloudplatform en tegen welke beperkingen lopen organisaties aan?
In dit webinar vertellen twee experts over hun ervaringen en delen zij hun tips & tricks. Volgens Gijs van Eysden van Google moet je je als decision maker niet laten afleiden door data gaps of blijven hangen in het gegeven dat niet alle data toegankelijk is. “Focus op de data die je nodig hebt om een probleem op te lossen.” Binnen het snel veranderende advertentie-ecosysteem begeleidt hij partners en adverteerders om hun doelstellingen op het gebied van digitale marketing te behalen door gebruik te maken van technologieoplossingen die beschikbaar zijn binnen adtech- en cloud-producten.
Hij gaat samen met Mark Ebergen van Searchresult in gesprek met Krijn Schuurman over waarde creëren uit de cloud. Mark is samen met het Adeptiv-team verantwoordelijk voor data-analyse bij onder meer Jumbo, Hema, Manutan en Zeeman en helpt bedrijven om met behulp van de cloud datagedreven te worden. Hij merkt dat marketeers vaak meerdere platforms gebruiken om hun campagnes uit te rollen. Hierdoor bevindt een grote hoeveelheid marketing en klantsignalen zich in verschillende data silo’s binnen de organisatie. Het managen van die datasilo’s vormt een grote uitdaging. In dit webinar laten we zien hoe je probleem tackelt.

Mark Ebergen
Als Lead is Mark verantwoordelijk voor de groei en innovatie van het datateam van Springbok. Dagelijks legt het team de vertaalslag van data naar praktische inzichten en toepassingen.

Krijn Schuurman
Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.
Gerelateerde artikelen


Van attributie naar bewijs: hoe marketingmeting verandert in een privacy-first wereld

De meeste A/B-tests falen nog voordat ze beginnen

