
Zwitserleven en PINK draaien pensioencommunicatie om: eerst de plannen, dan het geld
Beschikbaar vanaf 25 feb 2026
Wil je deze video bekijken? Meld je dan kosteloos aan. Deze collectie gaat live op 25 feb 2026. Don't worry. We sturen je een reminder, zodat je niets hoeft te missen.
Praten over hoe je de tijd na stoppen met werken wilt invullen, in plaats van meteen over geld beginnen. Dat is de kern van de campagne Pensioenambities van Zwitserleven. Samen met PINK kiest het merk voor verhalen en herkenning aan de voorkant en pas later in de funnel voor het financiële gesprek. Jonne Deinum (Zwitserleven) en Anke Burmann (PINK) vertellen hoe je een ‘moeilijk’ onderwerp omdraait naar iets waar mensen wél op aanhaken, en wat ze leerden van de eerste resultaten.

Jonne Deinum
Jonne is interim marketing strateeg bij Zwitserleven en werkt op het snijvlak van strategie en creatie. Ze helpt merken richting kiezen en vertaalt proposities naar sterke concepten, campagnes en digitale klantinteracties. Met een achtergrond in Fashion & Branding en ervaring bij startups werkt ze aan merkpositionering, activatie en customer journeys.

Anke Bürmann
Anke Bürmann is Business Director bij PINK en een ervaren media- en communicatieprofessional met ruime expertise in consultancy, strategie en (digitale) marketing. Ze combineert strategisch advies met een uitgesproken hands-on mentaliteit en heeft uitgebreide ervaring in het opzetten, aansturen en optimaliseren van campagnes. Anke werkte voor diverse (inter)nationale merken en staat bekend om haar resultaatgerichte aanpak, scherpe analytische blik en vermogen om mensen en disciplines effectief samen te brengen.

Oliver de Leeuw
Oliver is een allround online communicatieprofessional. Hij denkt, werkt en handelt in de breedte: van het meedenken over creatieve concepten voor video’s met de minister-president tot het draaien van gerichte social media advertentiecampagnes. Hij werkt net zo graag achter de schermen als op een podium. Oliver is een host voor Emerce TV.
Over de collection

De agency cases van februari
Nieuwe insights
[Podcast] Ron Stoop: “China’s strategische inzet op elektrische auto’s is extreem effectief gebleken.”[Column] Thomas Barta, Jamai en het probleem met ‘brand marketing’Van erfgoed naar innovatie: hoe Wegter Brands zijn e-commerce moderniseerdeGEO optimalisatie: waarom SEO alleen niet meer volstaatAgentic commerce maakt productdata je belangrijkste strategische assetGerelateerde artikelen


Wie bepaalt straks welke content ‘betrouwbaar’ is? Dawn Technology over C2PA en big tech

Zwitserleven en PINK draaien pensioencommunicatie om: eerst de plannen, dan het geld
