
De toekomst van fashion merchandising: iedereen een gepersonaliseerde winkel
De toekomst van fashion merchandising? Straks heeft iedere klant een eigen gepersonaliseerde winkel.
In deze video deelt Stefan van Opstal (Tweakwise) zijn visie op de toekomst van fashion merchandising. Aan de hand van voorbeelden van de top van de fashion e-commerce leer je hoe je een merchandisingstrategie ontwikkelt met gepersonaliseerd productaanbod en wat de impact is van slimme merchandising op CRO.
Verder toont hij innovatieve technologieën waarmee het mogelijk is om voor iedere shopper een real-time gepersonaliseerd productaanbod te tonen op basis van gedrag en voorkeuren. Tweakwise is hofleverancier van de winnaars van de Shopping Awards 2021, in het bijzonder in de categorieën Mode en Huis & Tuin.

Stefan van Opstal
Stefan van Opstal is CEO en co-Founder van het high-tech software bedrijf Tweakwise.com, de marktleider in de Benelux op het gebied van onsite search en merchandising. Vóór de oprichting van Tweakwise heeft Stefan vele jaren ervaring opgedaan in de top van de Nederlandse e-commerce, waar hij diverse leidinggevende functies heeft vervuld.
Nieuwe insights
[Podcast] Shaping the Future: “Zonder experimenteren vaar je blind”Content opschalen zonder chaos: Het Target Operating Model[Podcast] Nienke Venema: “Zonder journalistiek die de macht controleert, kan een democratie niet functioneren”Wie bepaalt straks welke content ‘betrouwbaar’ is? Dawn Technology over C2PA en big techIncubeta over Agentic AI: hoeveel beslissingen durf je uit handen te geven?Gerelateerde artikelen


[Podcast] Nienke Venema: “Zonder journalistiek die de macht controleert, kan een democratie niet functioneren”

Marketing schaalt, logistiek remt: de grootste groeifout in e- commerce

