
Hoe Bloom Makery naar d2c gaat, en daarbij meer personaliseert
Soms moet je op het diepste moment van de crisis juist vol gas geven. Bloemkwekerij Bloom Makery vertelt hoe het rechtstreeks aan de klant ging leveren in coronatijd.
Bloom Makery had al een webshop, maar leverde alleen nog via retailers. Tijdens de coronauitbraak besloot het ook rechtstreeks aan consumenten te gaan leveren via de webshop. Hun Gerbera’s zorgen voor verbinding en een positieve mindset. Joyce Lansbergen vertelt hoe ze samen met Marcel van Wijk, operationeel directeur bij Cream (een full-service bureau dat websites en online applicaties ontwikkelt) de webshop tot een succes maakte.
In dit webinar wordt verteld hoe het direct leveren aan consumenten via e-commerce (d2c) zorgt voor meer klantdata waarmee ook b2b-processen zijn te optimaliseren. Verder behandelt het welke kansen er zijn rond online personalisatie, welke impact d2c heeft op de klantenservice en het logistieke proces en waarom het slim is om d2c-activiteiten als zelfstandig merk op te zetten.
Host: Eric van Hall (Hoofdredacteur Mediaweb)
Sprekers: Joyce Lansbergen (Bloom Makery) en Marcel van Wijk (Cream)
Collectie: E-commerce Live
Nieuwe insights
[Podcast] Chi Lueng Chiu: “Affectieve polarisatie maakt samenwerken in Europa bijna onmogelijk”Hoe CPG-merken search, loyaliteit en commerce vormgeven in 2026De doorbraak van headless commerce door AIDe nieuwe CX-professional: mens, machine of allebei?Retail Media: van saleskanaal naar merkplatformGerelateerde artikelen


[Podcast] Shaping the Future: Dit is de mooiste tijd ooit om in marktonderzoek te werken

“Voor clicks koop je niks”: De weg naar echte merkimpact
