
Hoe je je campagne-aansturing naar een hoger niveau tilt
Met andere conversiemetingen kan je op basis van vaak onontgonnen bronnen je campagne-aansturing aanmerkelijk verbeteren. Maar hoe doe je dat?
Deze talk laat zien hoe je je campagne-aansturing naar het volgende niveau kan tillen. Ralph va.n Woensel, consultant en strateeg bij team Online Advertising van ISM, adviseert je je campagnedoelen slim af te stemmen op basis van de fase in de klantreis. Verder is het zaak aan te sturen op andere bronnen die waarde toevoegen. Ralph vertelt je aan de hand van vier onderbelichte mogelijkheden hoe je het verschil kunt maken.
Hij vertelt dat het een gemiste kans is om alleen te focussen op directe online sales en de omzet daarvan. Er zijn meer mogelijkheden dan kijken naar performance alleen. Zo wordt er op dit moment erg weinig gedaan met andere bronnen die waarde toevoegen. Softe conversiedoelen als een offerteaanvraag en nieuwsbriefaanmeldingen, of andere acties die later in de klantreis kunnen leiden tot conversie, zijn zeer waardevolle contactmomenten.
Host: Roeland de Bruin (eigenaar Cool Content Company)
Spreker: Ralph van Woensel (consultant en strateeg bij team Online Advertising van ISM eCompany)
Collectie: Emerce Digital Marketing Live!
Nieuwe insights
[Column] AI kon ons product niet ontwerpen: wel de juiste ontwerper vindenWat het nieuwe hoofdstuk van Nederlandse betalingen betekent voor ondernemersAI-native: meer dan een nieuwe technologieAandacht is je belangrijkste KPI: Doelgericht communiceren in een overprikkelde wereldWat de eerste zes weken TikTok Shop in Nederland laat zienGerelateerde artikelen


Getting ready to exit: wanneer is een techbedrijf echt klaar voor verkoop?

Waarom echte incrementaliteit buiten het platform gemeten moet worden
