Flitsbezorger Flink één jaar actief in Nederland
Vandaag viert flitsbezorger Flink haar 1-jarige jubileum in Nederland. Op 22 maart 2021 werd de eerste bezorging door Flink’s managing directors Benjamin Zagel en Robin Kiesler in Utrecht bezorgd. Bewust werd er voor Utrecht gekozen, in lijn met Flink’s ambitie om lokaal relevant te zijn en zo veel mogelijk mensen hun waardevolle tijd terug te geven, in grote en kleine steden.
Flinke groei
Op 22 maart 2021 werd de eerste bezorging door Flink geleverd op een adres in Utrecht, de eerste stad waar de flitsbezorger actief was. Nu een jaar later bezorgt Flink in meer dan 35 steden vanuit meer dan 60 verschillende hubs en werken er ruim 5000 medewerkers door heel Nederland bij de flitsbezorger.
Populaire producten Terugkijkend op het afgelopen jaar steekt er één product met kop en schouder bovenuit: de losse banaan. In totaal werden er meer dan 675.000 bananen verkocht. Frisdranken en sappen wordt gezien als meest populaire categorie en ook waren avocado’s uitermate populair. In totaal werden deze 200.000 keer in het winkelmandje geklikt.
100 jaar op de fiets
Het afgelopen jaar is er flink wat afgefietst door de bezorgers van Flink. In totaal zijn zij al 100 jaar onderweg geweest. Dat zijn 36.500 dagen, 876.000 uur en 52.560.000 minuten. Ook dit jaar wilt Flink op een verdere en duurzame manier uitbreiden, waarbij lokale relevantie en connectie met de buurt belangrijke pijlers zijn.
Heel Nederland wordt nu Flink
Terwijl de app al beschikbaar is om te downloaden voor Apple en Android toestellen in heel Nederland is de bezorgdienst tot op heden beschikbaar in Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Delft, Tilburg, Haarlem, Breda, Groningen, Hilversum, Eindhoven, Rotterdam, Apeldoorn, Enschede, Deventer, Almere, Zoetermeer, Hengelo, Rijswijk, Nijmegen, Zeist, Arnhem, Amstelveen, Amersfoort, Roosendaal, Leeuwarden, Ede, Maastricht, Dordrecht, Veenendaal, Leiden, Bussum, Alkmaar en Zaandam. Flink zal ook in 2022 nog verder groeien in Nederlandse steden. De kaart in de app wordt regelmatig bijgewerkt zodat je kan zien hoe heel Nederland ‘Flink pink’ wordt.
Voor extra informatie kun je terecht bij Celine of Theo en voor beelden klik hier.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.