Jabra benoemt Michiel Struycken tot Director Global Accounts EMEA en CALA en Jasper van den Heuvel tot Regional Manager Benelux

Breda, 2 april 2015 – Jabra, toonaangevend producent van intelligente audio-oplossingen, benoemt Michiel Struycken tot Director Global Accounts voor de EMEA en CALA regio’s. Struyckens functie van Regional Manager Jabra Business Solutions Benelux zal worden overgenomen door Jasper van den Heuvel, die momenteel de functie van Distribution Manager Benelux bekleedt bij Jabra Business Solutions.
In zijn nieuwe functie wordt Struycken samen met zijn team verantwoordelijk voor het ontwikkelen van de zogenaamde ‘Fortune Top 500’ global accounts en het faciliteren van de wereldwijde distributie van Jabra headsets in samenspraak met klanten, resellers en distributiepartners. Struycken ziet het als een logische vervolgstap in zijn carrière: “Ik heb er erg veel zin in. Het is voor mij een nieuwe uitdaging op internationaal niveau, waarbij de focus ligt op het ontwikkelen van grote eindgebruikers over geheel EMEA. Maar met mijn nieuwe team van ervaren accountmanagers die dit al een aantal jaar doen, vertrouw ik erop die uitdaging succesvol in te vullen.”
Groeimarkt voor headsets
Struycken ziet voor de nabije toekomst in het bijzonder kansen op het gebied van Unified Communications (UC). Er vindt momenteel een wereldwijde ommezwaai plaats bij bedrijven van traditionele oplossingen als vaste telefonie naar Unified Communications oplossingen en daar zal de focus van Struycken dan ook voornamelijk op komen te liggen. “We zien momenteel een grote groeimarkt voor headsets,” aldus Struycken. “Klanten die de overstap naar Unified Communications maken, zullen eerder het gebruik van headsets omarmen dan klanten die nog altijd traditioneel bellen.”
Jabra als standaard
De ambities van Struycken zijn groot. Het liefst wil hij voor elkaar krijgen dat de volledige Fortune Top 500 standaard Jabra headsets gaat gebruiken. “Dat gaat een flinke klus worden,” lacht hij. “Maar ons portfolio is geoptimaliseerd voor de opkomende UC-markt en de mensen hier werken gedreven samen naar hetzelfde doel: zorgen dat er een organisatie staat die effectief en efficiënt klanten over de hele wereld kan bedienen.”
De nieuwe Regional Manager Jabra Business Solutions Benelux
Jasper van den Heuvel zal de functie van Regional Manager voor de Benelux-regio op zich nemen en heeft daar alle vertrouwen in. “Binnen de Benelux-regio ga ik mij richten op het verder vergroten van ons marktaandeel. Als je de ontwikkelingen in de markt naast ons productfolio legt, dan zie ik veel kansen. Één van mijn focusgebieden om onze doelstellingen te halen ligt in het verder uitbouwen van ons partner- en reseller-netwerk.”Michiel Struycken ziet in Jasper van den Heuvel een waardige opvolger en verwacht een soepele overdracht. “We zijn een efficiënt en dynamisch team dat goed op elkaar is ingespeeld en goed op de hoogte is van elkaars activiteiten,” zegt hij. “Bovendien heb ik veel vertrouwen in Jasper. We hebben net de laatste puntjes op de i gezet en Jasper maakt per 1 april een vliegende start!”
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.