PearlMobiel en OWN eSIM ontzorgen hotelgasten van Corendon Hotels & Resorts met mobiele data
Internationale hotelgasten willen bij aankomst direct online zijn, zonder het risico op hoge roamingkosten of gedoe met lokale simkaarten. Om hierop in te spelen zijn PearlMobiel en OWN eSIM een samenwerking gestart met Corendon Hotels & Resorts in Amsterdam en Curaçao. Via de nieuwe eSIM-service kunnen hotelgasten bij aankomst eenvoudig hun mobiele data regelen voor hun reis.
Nieuwe service live bij Corendon Hotels & Resorts
De eSIM-service is live bij The College Hotel Amsterdam, Autograph Collection, Corendon Amsterdam New-West, a Tribute Portfolio Hotel, Corendon Amsterdam Schiphol Airport, a Tribute Portfolio Hotel en Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curaçao.
“Internationale reizigers verwachten dat ze direct online zijn, zonder afhankelijk te zijn van wifi of lokale oplossingen,” zegt Martijn van der Ven, Founder van OWN eSIM. “Door eSIM-technologie te integreren in de hotelreis maken we connectiviteit net zo vanzelfsprekend als inchecken. Dat is niet alleen makkelijker voor de gast, maar ook schaalbaar voor hotels wereldwijd.”
Mobiele data op het juiste moment
Hotelgasten kunnen de eSIM eenvoudig aanschaffen via zichtbare contactmomenten tijdens hun verblijf. Via QR-codes op locatie, zoals in de lobby, in de lift en bij de receptie, krijgen zij direct toegang tot mobiele data op het moment dat zij daar behoefte aan hebben. Zo hoeven gasten dit na aankomst niet meer apart te regelen en wordt connectiviteit een vast onderdeel van de service van hun verblijf.
“Met PearlMobiel voegen we mobiele connectiviteit toe aan de reiservaring op een manier die past bij de servicegedachte van Pearlcard,” zegt Remt Melles, Directeur bij PearlMobiel. “Onze service draait om gemak, persoonlijke aandacht en zorgvuldig samengestelde reiservaringen. Samen met Corendon Hotels & Resorts maken we het voor internationale hotelgasten eenvoudiger om tijdens hun verblijf verbonden te blijven.”
PearlMobiel, Pearlcard en OWN eSIM
PearlMobiel is het mobiele connectiviteitslabel van Pearlcard, het premium Lifestyle & Conciërge-platform dat klanten voorziet van exclusieve toegang, persoonlijke service en zorgvuldig samengestelde reiservaringen. De PearlMobiel eSIM-service draait op de technologie en wereldwijde eSIM-infrastructuur van OWN eSIM. Hotelgasten kunnen eenvoudig een databundel kiezen, activeren en gebruiken tijdens hun reis.
Reizigers zorgelozer verbonden
Voor hotelgasten betekent de service dat zij geen fysieke simkaart hoeven te kopen, geen lokale telecomwinkel hoeven te zoeken en minder afhankelijk zijn van publieke wifi. Voor Corendon Hotels & Resorts biedt de samenwerking een uitbreiding van de digitale service richting internationale gasten. De samenwerking onderstreept hoe connectiviteit services een steeds grotere rol spelen binnen de hotelervaring.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.