StartReady verhuist hoofdkantoor voor een betere Microsoft-UC ervaring

StartReady, de toonaangevende Microsoft UC Voice specialist, kondigt vandaag aan dat het bedrijf zijn hoofdkantoor verhuist naar Amstelveen.
Het nieuwe multifunctionele kantoor bevindt zich op het terrein van een voormalige kruitfabriek. Het kantoor is goed bereikbaar, ligt naast de A9 en beschikt over de modernste faciliteiten en verschillende typen werkplekken. Hierdoor wordt het op alle vlakken mogelijk wordt om nog efficiënter te werken en kan StartReady (potentiële) klanten een betere ervaring bieden. Het pand fungeert bovendien niet alleen als werkplek, maar is ook uitermate geschikt voor het geven van demo’s en trainingen. Op deze manier kunnen toekomstige eindgebruikers ervaren hoe de oplossingen werken.
“We zijn erg blij met de verhuizing naar Amstelveen. Het is een prachtig multifunctioneel pand waar wij als het Microsoft Intelligent Communications Center van KPN verder kunnen groeien,” aldus Constantijn Jansen, CEO van StartReady. “Dankzij de locatie, inspirerende omgeving en verschillende soorten werkplekken is er een échte innovatie hub ontstaan die niet alleen inspirerend is voor onze eigen medewerkers, maar ook voor (potentiële) klanten.”
Het nieuwe adres van het StartReady hoofdkantoor is: De Oude Molen 3A, 1184 VW Amstelveen. Daarnaast behoudt het bedrijf haar vestiging in Groningen.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.