Industry Wire

Webshop Keurmerk vanaf vandaag ook actief in Frankrijk en Duitsland

Vanaf vandaag is Webshop Trustmark, in Nederland vooral nog bekend als Webshop Keurmerk, ook actief in Duitsland en Frankrijk. Webshop Trustmark maakt onderdeel uit van het internationale Webshop Trustmark dat hard op weg is het grootste onafhankelijke keurmerk ter wereld te worden. Duizenden winkels hebben zich aangesloten bij het keurmerk dat een groot vertrouwen geniet bij de consument. Onlangs werd nog een samenwerking aangekondigd met Trustpilot.

Het Webshop Trustmark heeft gemerkt dat er steeds meer behoefte is aan een keurmerk en ondersteuning in andere landen. Een paar maanden geleden werd een start gemaakt in België en daar is Webshop Trustmark binnen een paar maanden al het grootste keurmerk. Webshop Trustmark zal wereldwijd gaan opereren en begint vandaag in Duitsland en Frankrijk. Op korte termijn zal Webshop Trustmark in veel andere Europese en andere landen worden geïntroduceerd. Een aantal winkels heeft zich op voorhand reeds aangemeld voor een keuring en toelating bij het Duitse en Franse Webshop Trustmark (ook wel Webshop Gütesiegel en Webshop Label de Qualité) en deze worden geactiveerd zodra aan alle vereisten is voldaan.

Webshop Trustmark is sinds 2001 dé brancheorganisatie en hét Thuiswinkel Trustmark van thuiswinkels die hun producten en diensten voornamelijk via internet aanbieden. De bij Webshop Trustmark aangesloten winkels staan onder onafhankelijk toezicht van het keurmerk.

Webshop Trustmark beoogt consumenten te beschermen tegen ondeugdelijke webwinkels en/of thuiswinkels. De aanmeldingen en eventuele klachten worden behandeld door juristen in alle landen. Daarnaast worden winkels periodiek gecontroleerd.

Webshop Trustmark (eerder al bekend als Webshop Keurmerk) scoorde eerder al zeer goede resultaten in een Europees onderzoek (http://ec.europa.eu/dgs/health_consumer/information_sources/docs/trust_mark_report_2013_en.pdf).

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht