Internetbureau Colours en WoningNet introduceren woonmarketing in de corporatiewereld

WoningNet, dienstverlener van en voor woningcorporaties, realiseert samen met Colours, fullservice internetbureau, een nieuwe wijze van woonruimtebemiddeling door niet het aanbod, maar de woningzoekende als uitgangspunt te kiezen. In het nieuwe concept van WoningNet kiest de woningzoekende bewust en realistisch voor de woning die bij hem/haar past.
De woningzoekende ‘betreedt’ het nieuwe concept via een ultramoderne website. Deze website is vormgegeven rondom de woningzoekende. Het systeem stemt de persoonlijke situatie en de wensen van de woningzoekende op een intelligente manier af op zijn of haar mogelijkheden op de woningmarkt.
Een woningzoekende die inlogt krijgt persoonlijke informatie over bijvoorbeeld;
• persoonlijke huurprijs, rekening houdend met zijn/haar huurtoeslag
• persoonlijke slaagkans
• aanbevolen woningaanbod
Dit nieuwe woonruimtebemiddelingsconcept is geschikt voor iedere corporatie.
Het past bij grote en kleine corporaties, het sluit aan op een schaarstemarkt, zowel als op een krimpmarkt. Het wordt volledig flexibel en modulair ontwikkeld.
Op 15 juni ondertekenden WoningNet en Colours het contract voor de samenwerking aan de realisatie van dit nieuwe woonruimtebemiddelingsconcept. Vanaf eind 2010 is woonmarketing op de sociale huurmarkt voor corporaties beschikbaar.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.