Duitse prijzen voor Fabrique

Fabrique ontvangt in totaal zes Duitse Awards: drie iF Communication Design Awards en drie Reddot Communication Design Awards. De iF Awards gaan naar de ‘The Switch’ poster voor Adobe, een promotiefilm voor Van Beem & Van Haagen en de Lowlands 2010 website.
Ook bij de Reddot Awards viel de non stop motion film voor Van Beem & Van Haagen in de prijzen. Hier ontvangt het project zelfs een the best of the best award. Het Haags Wonen jaarverslag en de Sporttop postzegels worden ook met een Reddot Award onderscheiden.
Voor de Adobe campagne ‘The Switch’, een platform met informatie, interactie en handige tips over het gebruik van CS4, ontwierp Fabrique onder andere een bijzondere, transparate poster die aan twee zijden is bedrukt. De poster moet telkens worden ‘geswitcht’ om ook de tekst in spiegelbeeld te kunnen lezen.
Van Beem & Van Haagen zijn specialist in het realiseren van de fysieke vorm van iconen van uiteenlopende merken. Fabrique ontwierp een non stop motion film waarin op een leuke en originele manier getoond wordt hoe de projecten van Van Beem & Van Haagen tot stand komen.
Voor het Lowlands festival werd opnieuw voor de 2010 editie de site door Fabrique ontworpen, in samenwerking met ontwerper Marc Fabels en art director Peter te Bos. Bezoekers worden uitgedaagd om op een speelse manier informatie te zoeken.
Het Haags wonen jaarverslag kenmerkt zich door de karakteristieke foto’s van Boudewijn Bollman en de vele persoonlijke interviews. Het thema ‘trots’ loopt als een rode draad door het verslag.
‘Aandacht voor talent’ is het thema van de serie postzegels die Fabrique ontwierp in opdracht van TNT post, hoofdsponsor van de stichting Sporttop. De postzegels tonen een aantal sporttalenten met hun mentor. Van beiden zijn foto’s en korte, inspirerende quotes afgebeeld.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.