Philips met AOL Time Warner in e-commerce

Philips Electronics en AOL Time Warner gaan samen nieuwe e-commerce platforms ontwikkelen, zo hebben de bedrijven vandaag bekend gemaakt . De meerjarige overeenkomst voorziet in nieuwe marketinginitiatieven zowel online, on-air als in print. Financiele details worden niet bekend gemaakt.
De online marketing 'destinations' die beide bedrijven willen creeren moeten een showcase worden voor de producten en diensten van Philips, gelardeerd met content van AOL Time Warner en 'decision guides' die het winkelen moeten veraangenamen. Deze plekken worden opgenomen in de Shop@ sites in het America Online netwerk. Volgens een Philips-woordvoerder gaan deze Shop@ sites in de loop van het jaar live.
AOL Time Warner gaat online reclame maken voor deze Philips-winkels. Daarnaast zal via CNN en bladen als Fortune en Time reclame gemaakt worden voor Philips.
Philips gaat zich aan de andere kant inspannen om AOL aan nieuwe abonnees te helpen. De samenwerking strekt zich ook uit tot het gezamenlijk verder ontwikkelen van settopboxes en interactieve diensten gecombineerd met televisie.
Philips CEO Gerard Kleisterlee zegt in het persbericht dat de alliantie Philips zal helpen om het bereik en de merkbekendheid in de VS te vergoten. Aan de andere kant krijgt AOL Time Warner meer toegang tot Philips' achtertuin: Europa.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond