Van retailer naar omnichannel-speler

Gasten: Stefan Buitenhuis, Fabienne Geraedts Host: Stefan Buitenhuis, Fabienne Geraedts

Een snelgroeiende omnichannel-retailer binnen de woonbranche worden? Zo maak je een krachtige transitie.

In deze video vertellen Fabienne Geraedts en Stefan Buitenhuis hoe Goossens Wonen & Slapen transformeerde van ‘retailer uit het zuiden’ naar ‘DE omnichannel-speler van Nederland’ in de woonbranche. Ze laten daarbij zien wat de kracht is van branding voor de doorontwikkeling van je organisatie en je positionering.

Zij geven antwoord op vragen als: Hoe houd je vast aan een strategie ondanks de continu veranderende markt? Hoe zorg je dat een branding-strategie niet alleen iets is van de marketing-/branding-afdeling? Hoe neem je mensen uit de operatie continu mee in je strategie (What’s in it for them?)? Verder vertellen zij hoe je voor gecontroleerde versnelling zorgt en hoe je van een traditioneel winkelbedrijf naar een omnichannel-speler kantelt.



Gast
Fabienne Geraedts
Directeur (Digital) Commerce, Goossens Wonen & Slapen

Is binnen Goossens verantwoordelijk vanuit Commercie verantwoordelijk voor de transformatie naar DE Omnichannel retailer. De gewenste strategie om de bestaande en nieuwe klanten van Goossens optimaal te bedienen in Woongeluk is haar verantwoordelijkheid. Onder haar leiding doet ze dit samen met de teams van Digital, Branding, Marketing, Communicatie & Category Management


Host
Krijn Schuurman
Host, Emerce

Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.



Gerelateerde artikelen