Trust International start samenwerking met CONTENTSERV en XSARUS

Het digital lifestyle accessoire merk Trust International heeft voor de Product Informatie- en Digital Asset Management (PIM/DAM) oplossing van CONTENTSERV gekozen, met XSARUS als implementatiepartner.
Trust International zit middenin de transitie van een maatwerk IT-applicatie landschap naar een meer robuust en gestandaardiseerd IT-applicatie landschap gebaseerd op best of breed applicaties. In deze transitie is de overtuiging te starten met het centraliseren van productinformatie in een zelfstandig PIM/DAM-systeem.
Martin Verhoeven, CFO Trust International: “We zien dat onze klanten steeds meer behoefte hebben aan correcte productinformatie. Uiteraard doen wij er alles aan om dit te realiseren. Echter is dit met het steeds uitgebreidere assortiment een grote uitdaging. Doordat onze huidige data in verschillende systemen wordt opgeslagen, zijn processen rondom het creëren, verrijken, beheren en publiceren van productinformatie inefficiënt ingericht. Dat heeft gevolgen voor de kwaliteit. Daarom zijn we blij dat we dit nu aan kunnen pakken door samen te werken met CONTENTSERV en XSARUS.”
In CONTENTSERV vindt Trust International de perfecte oplossing voor hun productinformatie uitdaging. Het webbased content platform maakt het mogelijk om alle productinformatie vanuit één locatie te verwerven, beheren, onderhouden en te publiceren. Zo versnellen niet alleen processen aanzienlijk, maar kan ook flexibeler worden ingespeeld op de behoeften van de markt. Door standaard rijke functionaliteiten, gebruikersvriendelijkheid en uitgebreide configuratie mogelijkheden kan Trust International snel aan de slag om de gewenste functionaliteiten te implementeren. De standaardoplossing van CONTENTSERV sluit uitstekend aan op het vernieuwde en toekomstige systeemplatform van Trust International.
Tim Bon, International Sales Director: “We kijken ernaar uit om samen met onze partner XSARUS, Trust International vakkundig te ondersteunen met het implementeren van onze oplossing. Of het nu om een groeiend productportfolio, een steeds groter aantal uitvoerkanalen, internationale distributie of verschillende doelgroepen gaat, het aantal data variaties groeit ontzettend snel. Bovendien zal het toenemende aantal touchpoints en de steeds gediversifieerde doelgroepen de kosten in de toekomst doen stijgen. Geautomatiseerde processen voor de dataverstrekking zijn daarom onvermijdelijk. We zijn verheugd Trust International aan boord te hebben!”
In XSARUS vindt Trust International een uitstekende implementatiepartner voor de PIM-oplossing van CONTENTSERV. Met ruime ervaring in complexe IT-vraagstukken bij zowel retail- als brand organisaties is XSARUS inmiddels expert op dit gebied.
Eerder al implementeerde XSARUS PIM-oplossingen bij organisaties als Wehkamp, Sacha, Sunware, Elho en Pon Bike. Dat nu ook het toonaangevende merk Trust International kiest voor XSARUS als implementatiepartner is een groot compliment.
Bram Hoekman, CTO: “We zijn vereerd dat we ook Trust International mogen helpen met het oplossen van hun product informatie uitdagingen. Goed om te zien dat steeds meer organisaties het nut en de noodzaak van kwalitatief goede en consistente product informatie inzien en hiervoor een op zichzelfstaand PIM-systeem implementeren. Het aantal producten, de verschillende marktsegmenten en het internationale landschap waarbinnen Trust opereert vraagt om een oplossing als CONTENTSERV. CONTENTSERV is een perfect systeem voor grotere organisaties die met één platform productinformatie willen beheren, zowel in de specifieke marketingcontext (PIM/DAM) alsook in meer bredere zin (Product-MDM).”
De implementatie start begin oktober en de eerste fase zal voor het einde van dit jaar afgerond zijn.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.