Abovo Maxlead breidt uit met 5 seniors

In de dynamische bureauwereld, is het behouden en aannemen van de beste experts cruciaal. Als adviseur van merken met media-, content- en performance-marketingoplossingen, ben je zo goed als de mensen die voor je werken. Daarom breidt Abovo Maxlead uit met de komst van 5 senior vakgenoten in diverse rollen.
Lisanne van den Heuvel (36) is recent Head of Social geworden. Zij leidt het Social team van Maxlead in Oegstgeest en heeft ruim 12 jaar werkervaring binnen diverse marketingrollen, waarvan 9,5 jaar bij mediabureau ZIGT.
Ook Kim Duivens (38) heeft al meer dan 12 jaar werkervaring. Hij wordt senior Media Consultant bij Abovo Media. Hij komt nu van Initiative en heeft eerder bij onder andere Dentsu gewerkt.
Dagmar Bakker (40) start als Client Service Director bij Abovo Media. Zij kent ons bedrijf goed vanuit haar jaren aan exploitantzijde, waar zij tot voor kort Manager Key Accounts was bij STER. In haar 14 jarige carrière heeft zij uitgebreide kennis van accountmanagement en gaat ons Account team daarin versterken.
Onze nieuwe Multimedia Designer van AM Beyond* is Brad White (34). Hij is afkomstig uit Amerika maar woont al bijna 5 jaar in Hoorn. Met zijn lange design ervaring wordt hij vooral de aanjager van nieuwe en moderne AI-tooling.
Leonardo Adriano (34) is per 1 januari gestart als Social Media Consultant bij Maxlead. Ook hij zorgt voor een internationale invalshoek vanuit zijn Braziliaanse achtergrond. Hij woont nu 3 jaar in Nederland en heeft 12 jaar ervaring in de marketing, waarvan een groot deel in digitale paid advertising.
Willem-Albert Bol, CEO Abovo Maxlead: “Al enkele jaren zijn wij erg tevreden met de versterking van nieuwe collega’s. Vanzelfsprekend is ons bestaande team de basis. Toch zie je dat voor specifieke rollen mensen met een andere kennis en ervaring echt wat kunnen toevoegen. Als bedrijf doen wij steeds meer internationale trajecten, leuk te zien dat Amerikaan Brad en Braziliaan Leonardo ons komen versterken. Vanuit hun mediabureau ervaring zijn Lisanne en Kim heel sterk. Zij snappen onze wereld goed en kunnen daarom snel meters maken. Dagmar heeft naast haar stevige account achtergrond ook veel relevante ervaring als netwerker. Dat profiel is belangrijk voor onze ambities rond het uitbreiden en verdiepen van onze klantengroep”.
— NOOT VOOR DE REDACTIE —
Over Abovo Maxlead
Het in 1999 opgerichte Abovo Media is het grootste onafhankelijke mediabureau van Nederland. De unieke kennis en ervaring die zij op het gebied van media, data, tech en creatie hebben, stelt hen in staat om klanten als Basic-Fit, HG, Primera, Corendon, Postcodeloterij, Intratuin en VGZ op te laten vallen in het medialandschap, maar hun bovenal inzicht te geven in welke media-inspanningen echt resultaat opleveren. In oktober 2019 nam Abovo het succesvolle online marketing bureau Maxlead over. Als strategisch online marketing partner helpt Maxlead klanten als Carglass, Wolters Kluwer en Marktplaats met het genereren van leads en sales. Samen vormen de bedrijven, die hun eigen identiteit en locatie hebben behouden, een nieuwe (onafhankelijke) bureaugroep die 230 medewerkers telt en media- en consultancy bestedingen van 250 miljoen euro beheert.
Voor meer informatie: https://www.abovomedia.nl, https://www.maxlead.com/ en www.abovomaxlead.nl.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.