App review: XPRTS Thought Leadership Magazine

De App XPRTS staat sinds vandaag in de Nederlandse AppStore. Een B2B Tablet Magazine met content van Industry Thought Leaders. Wat moet de gebruiker daarmee?
Achtergrond
XPRTS is een kennismagazine dat zich met trending IT topics richt op de zakelijke gebruiker. Het tabletmagazine kan de lezer eenvoudig naar het eigen interesseprofiel inrichten. Onderwerpen die aanbod komen zijn onder meer Social Business, Big Data, Mobility, Digital Marketing en Cloud Computing.
Opzet
Het magazine is typisch gericht op de zakelijke tablet gebruiker die op ontspannen momenten en onderweg bij wil blijven op zijn vakgebied. De opzet die de ontwikkelaars van XPRTS hebben gekozen is dan ook “laid back”. Kennis is eenvoudig toegankelijk met goede visuele ondersteuning. Na het instellen van een interesseprofiel wordt alleen relevante content getoond uit betrouwbare bronnen. Gemak voor de gebruiker staat daarbij centraal.
Content
De kennis uit het magazine is afkomstig van internationaal erkende “Thought Leaders” zoals IBM, Adobe, HP, MicroStrategy en EMC. Deze bronnen worden onder meer beschikbaar gesteld via Madison Logic & Heliview Online, de belangrijkste content partners van het magazine. Daarnaast biedt het magazine via social media direct informatie over nieuwe rapporten en onderzoeken van onder meer Forrester en Gartner. ExploreB2B levert relevante blogs per themarubriek.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.