Bright lanceert digitaal magazine en verloot Google Glass

Na een geslaagde voortzetting als ‘doorstartup’ begin dit jaar lanceert de toonaangevende techpublicatie Bright vandaag de opvolger van zijn printmagazine. Het nieuwe digitale magazine, Bright Ideas geheten, verschijnt om de week op https://ideas.bright.nl.
“We willen met Ideas de waan van de dag in de blogosfeer ontstijgen en verdieping bieden over vernieuwing. Smaakvol, geopinieerd en onafhankelijk. Kritisch waar nodig en een knipoog waar mogelijk”, aldus uitgever-hoofdredacteur Erwin van der Zande over de nieuwe uitgave. Om de week op zaterdagen verschijnt een nieuwe editie met 5 a 6 stukken waar de leestijd expliciet bij staat vermeld. “Zo’n format past bij deze tijd: korter, vaker, lichter, visueler, sneller en daarmee beter afgestemd op de nieuwe leespatronen.”
Bright Ideas telt 24 edities per jaar voor 24 euro. Speciaal rond de introductie is dat bedrag verlaagd naar 20 euro én maakt ieder nieuw lid kans op een spiksplinternieuwe Google Glass. De felbegeerde met internet verbonden bril is wereldwijd nog nergens vrij verkrijgbaar. Er lopen in Nederlands slechts een kleine vijftig zogeheten Glass Explorers rond. Daar komt er op 1 juni één bij wanneer de winnaar bekend wordt gemaakt.
Bright Ideas verschijnt in de vorm van een webapp. Het is daarmee leesbaar op elk scherm, in een opmaak aangepast op het formaat. Of je nou een desktop, laptop, tablet of smartphone gebruikt, Ideas leest altijd lekker. In elke editie zit bovendien een stuk dat iedereen gratis kan lezen ter kennismaking. Artikelen die door leden worden gedeeld, zijn ook gratis te lezen. Bright Ideas is bovendien banner-vrij.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.