Digital Dinner Amsterdam: virtual reality, UX en de toekomst

De organisatie van Digital Dinner Amsterdam maakt de sprekers voor de vierde editie bekend: Jason Silva, Robert Overweg en Jaime Levy. De drie zullen 8 oktober aanschuiven tijdens de exclusieve avond met diner.
Digital Dinner Amsterdam staat ieder jaar in het teken staat van creativiteit en technologie en vindt dit jaar plaats in het nieuwe restaurant The Roast Room. Ruim 120 senior creatieven, design directors en strategen van vooraanstaande digitale bureaus, start-ups en merken ontmoeten elkaar, met als enige doel om inspiratie op te doen en van elkaar te leren.
Het animo voor de avond bleek groot: twee weken vooraf waren de tickets uitverkocht.
De eerste spreker, Jason Silva, stond niet eerder in Nederland op het podium. De televisiepersoonlijkheid, filmmaker en filosoof – ook wel de ‘Timothy Leary of the Viral Video Age’ genoemd – was spreker bij onder andere TED Global, SXSW en Cannes Lions. Ditmaal spreekt hij over exponentiële technologie en de toekomst van creativiteit. UX strateeg en professor Jaime Levy zal daarna op het podium staan met de sessie ‘When you need a UX strategy. And how to get one.’ Robert Overweg, Lead concepts & innovation bij Triple IT, laat als derde spreker zien hoe middels Virtual Reality de digitale wereld ons dagelijks leven steeds meer overneemt. Gastheer van de avond is Bert Hagendoorn.
Digital Dinner Amsterdam is een initiatief van Emerce, in samenwerking met Bert Hagendoorn, ACHTUNG! en &LELOUX. Sponsor van de avond is Adobe, Friends zijn MediaMonks, Made.For.Digital, Code d’Azur, Bob Mayata, Pop The Campaign en Amsterdam Ad Blog.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.