Industry Wire

Geplaatst door One Shoe

Driemaal winst voor One Shoe bij de Drupal Splash Awards

Gisteravond heeft creative & digital agency One Shoe tijdens de feestelijke awardnight van de Drupal Splash Awards twee awards in ontvangst mogen nemen en zijn ze tevens de overall winner met de Beste Drupal Website Van Het Jaar 2019.

Het bureau ontving de awards voor hun werk voor DHL Parcel en Stichting Kanker.nl. De Splash Awards zijn prijzen voor het beste digitale werk gebouwd met het framework Drupal: het toonaangevende open-source CMS voor ambitieuze digitale ervaringen.

Goud, zilver én Drupal Website van het Jaar 2019
Het werk voor de Drupal website Kanker.nl is geprezen met een zilveren award in de categorie ‘Zorg’. Dit platform is dé nummer 1 plek in Nederland voor iedereen die met kanker te maken heeft. De website DHLParcel.nl is niet alleen in zijn eigen categorie ‘Corporate’ beloond met een gouden Splash Award maar is ook nog eens uitgroepen tot de overall Beste Drupal Website van het Jaar 2019!

Ook in de race voor Europese prijzen
Beide projecten zijn beloond met een award, én mogen nu meedoen met de Europese verkiezingen die wordt gehouden tijdens DrupalCon, deze oktober in Amsterdam.

Ook twee DIA Awards in de pocket
Naast deze mooie awards heeft het bureau op dezelfde avond nóg twee awards gewonnen, namelijk de Dutch Interactive Awards. De DIA’s zijn de prijzen voor het allerbeste interactieve werk van Nederlandse makers.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht