Industry Wire

Geplaatst door Endouble

Endouble opent kantoor in België

19 april 2016 – Endouble, specialist in het maken en optimaliseren van data-gedreven talent acquisition platforms, heeft de deuren van haar kantoor aan de Britselei in Antwerpen geopend. De opening van het kantoor volgt na de lancering van de eerste Belgische klanten.

Endouble is in 2006 gestart in Amsterdam en heeft inmiddels al voor meer dan 90 (inter)nationale bedrijven zoals Booking.com, NS en Albert Heijn de kandidaatreis geoptimaliseerd. In 2014 heeft USG People een belang genomen in Endouble, waardoor internationale groei in een versneld tempo plaats kan vinden.

Om de groei van Endouble in België te bewerkstelligen, is Philippe Demeyer aangesteld als Director Talent Acquisition & Employer Branding Solutions. In deze rol is hij verantwoordelijk voor de uitbreiding van het Belgische netwerk binnen de recruitmentbranche. Demeyer heeft ruim 25 jaar ervaring als marketing, communicatie en sales strateeg binnen arbeidsmarktcommunicatie. In zijn meest recente rol bij USG Professionals was Demeyer onder andere al verantwoordelijk voor de implementatie van Endouble talent acquisition platforms in België.

Per 1 april j.l. heeft hij de overstap naar Endouble gemaakt. Demeyer: “Het wordt hoog tijd dat bedrijven meer inzetten op technologie om hun recruitment te optimaliseren en te verbeteren. In België worden hier en daar al stappen gezet om dit via social media te doen maar daar houdt het vaak op. Belgen lopen op dit vlak achter op de Europese markt. Zelf ben ik er al jaren voorstander van om technologie te gebruiken voor recruitment en een deel van het totale proces te automatiseren. De diensten van Endouble zie ik als de ideale oplossing. De eigenaren van het bedrijf hebben mij kunnen boeien met hun filosofie, gedrevenheid en aanpak. Na enige tijd de markt verkend te hebben vanuit een gedeelde rol binnen USG Professionals is het nu tijd om voluit voor Endouble aan de slag te gaan. De noodzaak tot verbetering begint door te dringen in België en bedrijven zijn klaar voor de volgende stap naar optimalisatie van recruitment.”

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht