Industry Wire

Geplaatst door GoSpooky

Etos lanceert social kerstserie ‘de Etos Cadeaubus’

Etos-gezicht Jeanet en creators bezorgen het ultieme kerstgevoel rechtstreeks op je scherm én in je hart

Deze feestdagen brengt Etos de kerstmagie naar je scherm met de Etos Cadeaubus. In vier afleveringen – te zien op Instagram en TikTok – reist het vertrouwde Etos-gezicht Jeanet met creators Koen Pieter, Charlotte Kranendonk, Inge Groot en Jessie Maya door het land om een dierbare te verrassen met een persoonlijk verhaal en cadeau. Vanavond om 19.00 uur deelt Jeanet bovendien cadeaus uit tijdens een speciale Feestdagen-livestream. De social serie is onderdeel van de feestdagen-campagne “Mooi voor de cadeau-shoppers” en laat zien dat de feestdagen draaien om samenzijn, geven en oprechte aandacht.

Driving home for Christmas, op z’n Etos
Tijdens de feestdagen reist heel Nederland van hot naar her om samen te zijn met familie en vrienden. Van een weerzien na maanden reizen tot een laatste kerst met een dierbare grootouder – iedereen heeft een eigen verhaal. Met de Cadeaubus komen deze verhalen online tot leven, want dat is waar Etos goed in is: mooie cadeaus voor iedereen. In elke aflevering verrast Jeanet samen met een creator iemand die een cadeautje verdient. Onderweg zijn er openhartige gesprekken over relaties, herinneringen en betekenisvolle momenten, waarbij de mooiste cadeaus met een persoonlijke boodschap en glimlach worden bezorgt. De eerste aflevering met Koen Pieter en zijn oma Riet is nu live.

Etos deelt uit tijdens de Feestdagen-livestream
Ook de Etos-community wordt verrast door Jeanet. Vandaag tussen 19:00 en 20:00 uur gaat Etos live op Instagram en TikTok met een speciale feestdagen giveaway. Jeanet streamt live vanuit de bus en gaat in gesprek met de kijkers over hun mooiste verhalen waarmee ze kans maken om namens Etos een cadeau te geven aan een dierbare – of aan zichzelf.

Petra Bremer, directeur marketing bij Etos: “Met deze hartverwarmende social campagne verbinden we mensen met elkaar en laten we zien dat je met een klein, doordacht cadeau een groot verschil kunt maken. Van Koen Pieter die zijn oma Riet wekelijks bezoekt, tot Inge die haar broer Alex verrast – elk verhaal laat zien dat een cadeau pas écht waarde krijgt door de persoon achter het gebaar. En dat is precies waar Etos goed in is: we hebben voor iedereen een mooi cadeau in huis, passend bij elk verhaal.”

Etos werkte samen met GoSpooky voor deze social campagne. Eva Verweij, Client Lead bij GoSpooky: “De kracht van de community staat centraal in deze social-first campagne. Door bijzondere verhalen en spontane momenten te delen, brengen we het kerstgevoel heel dichtbij en verbinden we de Etos en haar community – precies waar social media voor bedoeld is.”

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht